Çanakkale Şehitlik Turu Firmasi

14

Tem

Çanakkale Şehitlik Turu Firmasi

Şehitlik Turu

Bölge’nin yerlisi ve alanında uzman olan tur firmamızı tercih ederek gerçek bilgiler ışında Çanakkale turunu tamamlayabilirsiniz.

Şehitlik turu programlarımız devam ediyor. Türk ulusunun kanıyla yazdığı bu destansı zafere yakından şahit olabilirsiniz. Çanakkale savaşı Türkiye Cumhuriyeti’nin yolunu açan önemli dönüm noktalarından bir tanesidir.

Çanakkale şehitlik turlarına sizleri de davet ediyoruz. Atalarımızın dünya devlerine karşı savaşarak tarihe adını kazıdığı bu bölgeyi ziyarete gidiyoruz. Covid-19’a karşı düzenli olarak dezenfekte işlemleri yapıyoruz. Günübirlik turlarımız kontenjanla sınırlıdır. Çanakkale Şehitliklerinde unutulmaz bir tur programı sizlerle bir araya geliyor. Şehitlikler ve anıtları gezerek tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Tur Programında Yerinizi Ayırın

Çanakkale savaşı Türk tarihinde önemli bir yer tutuyor. Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu ile bu özel yolculuğa adım atabilirsiniz. Bu destansı hikayeye tur programlarımızla herkesi davet ediyoruz. Gelibolu şehitlik turu ile her anın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Binlerce turist tur programlarına katılarak anın tadını çıkarıyor. Çanakkale şehitlik turu konusunda farklı paketlerimiz yer alıyor. Araçlarımızda her bir müşterimiz için maske bulundurulmaktadır. Bununla beraber el dezenfektanları da yer almaktadır.

www.canakkalesehitlikturu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna