imaj yonetimi , Kurumsal stil danismanligi , Istanbul stil danismani

03

Eyl

imaj yonetimi , Kurumsal stil danismanligi , Istanbul stil danismani

Kurumsal Stil Danışmanlığı

Almış olduğu eğitimler ve deneyimlerinden yola çıkarak stil yönetimi ile sizin imajınızı ortaya çıkartmak için çalışmaktadır.

Profesyonel olarak gerçekleştirilecek olan imaj yönetimi kurumsal alanda özellikle tarzınıza ve kişiliğinizi yansıtacak tarzı bulmanızı sağlamaktadır. Yapılan görüşmeler dahilinde özellikle bedeninize uygun kıyafet seçimlerinin belirlenmesi sağlanmaktadır. Sizi siz yapan değerleri ortaya çıkarabilmek için belli kalıplara bağlı kalmadan tarzınızın belirlenmesi için çalışılmaktadır.

İstanbul’da hizmet vermekte olan kurumsal stil danışmanlığı talep etmeniz durumunda detaylı olarak yapılan değerlendirmelerin ardından tarzınıza uygun olarak hazırlanacak olan kıyafetleri ile kurumsal alanda fark yaratmanızı sağlamaktadır. Tek bir kalıba bağlı kalmadan hayat tarzınızı ve kendinizi yansıtabilmeniz için en doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olunmaktadır.

İstanbul İmaj Yönetimi 

İmajınız konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuz her durumda İstanbul stil danışmanı ile yapacağınız görüşmeler dahilinde taleplerinizi ileterek profesyonel yardım alabilirsiniz. Her zaman sizden bir parça taşıyacak şekilde hazırlanacak olan kombinler sayesinde tek bir fikre ya da kalıba bağlı kalmadan her daim kendinizi daha iyi yansıtmanız sağlanır.

www.istanbulstildanismani.com

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna